Underworld RPG forum
Underworld RPG forum
Underworld RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Първият по рода си РПГ форум, създаден по поредицата Подземен свят!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Линда Харисън <3

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Линда Харисън
Vampire
Vampire
Линда Харисън


Брой мнения : 6
Join date : 16.03.2011
Местожителство : London

Линда Харисън <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Линда Харисън <3   Линда Харисън <3 EmptyСря Мар 16, 2011 9:30 am

Линда Харисън <3 Tumblr_kx46y8l5ne1qanm15o1_400_96262612
]


~Име:Линда Харисън

~Възраст:18/2000:

~Характер:Он външния ми вид не серазбира колко кръвожадна мога да съм. Изглеждам мила , добра и всеотдайна но всъщност не съм. Проблема ми е че съм се научила да не вярвам на хората и на Вампирите. Много рядка допускам някой до себе си и обикновенно оставам разочарована.Това ми дава стимул обаче да продължавам да
се боря от 2000 години


~Месторабота:Модел е в Модна агенция
~История:Родена съм преди Христа в днешна Италия. По онова време всичко беше по-различно. Много по-различно! Начинът на живот беше по-различно устроен от сегашният. Но както и да е, няма да се отнасям в подробности...
Бях превърната на 17 от млад мъж . Той ми изглеждаше толкова мил и чаровен, че дори не можех и да си представя, че е кръвожаден вампир. Аз бях много заблудена и се поддадох на внушенията му. Когато ме превърна онази вечер, имах чувството, че ще умра от болка. Искаше от мен да убия. И не кого да е, ами брат си. Това щяло да бъде вид приемен тест. Не исках да го правя, но бях толкова гладна и неконтролируема, а той бе прекалено близо. Стана най-лошото. Нещо, за което ще съжалявам през целият си нататъшен живот.
След като извърших престъплението,ме взе със себе си. Той беше странен за разбиране човек. Така и не разбрах неговата личност през времето прекарано заедно. Тръгнахме към днешна Германия. Той набираше хора, на които може да разчита - нови вампири. По пътя ни той ме учеше как да ловувам и да използвам способностите си на вампир. За него бях едно дете, което трябваше да се води по пътя на това, което той смяташе да добро..
Както вече споменах той набираше вампири, но не ги взимаше със себе си. Имаше много малко довереници. Аз бях една от тях. През вековете двамата сме извършили немислими за повечето хора и вампири неща. Такива, от които не се гордея...
Накрая се примирих и просто се отдадох на приятен живот с хората..
Върнете се в началото Go down
Соня-Клементайн Блънт
Admin
Admin
Соня-Клементайн Блънт


Брой мнения : 32
Join date : 14.03.2011
Местожителство : London

Линда Харисън <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Линда Харисън <3   Линда Харисън <3 EmptyСря Мар 16, 2011 2:04 pm

Одобрена! Добре дошла Smile
Върнете се в началото Go down
 
Линда Харисън <3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underworld RPG forum :: Начало :: Герои :: Създаване на герой :: Създаване на вампир-
Идете на: