Underworld RPG forum
Underworld RPG forum
Underworld RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Първият по рода си РПГ форум, създаден по поредицата Подземен свят!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хемпстед Хийт

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Селин ♥
Admin
Admin
Селин ♥


Брой мнения : 118
Join date : 06.03.2011
Age : 34
Местожителство : London

Хемпстед Хийт Empty
ПисанеЗаглавие: Хемпстед Хийт   Хемпстед Хийт EmptyПет Мар 11, 2011 6:48 pm

Хемпстед Хийт Hampstead-heath-21
Хемпстед Хийт Hampstead-heath-walk-01
Върнете се в началото Go down
https://underworld-rpg.bulgarianforum.net
Клеър Монгомъри
Vampire
Vampire
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 2
Join date : 23.03.2011

Хемпстед Хийт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хемпстед Хийт   Хемпстед Хийт EmptyЧет Мар 24, 2011 1:13 pm

Беше хубав,мрачен и приятен ден.Клеър беше решила да се поразходи,сложи слънчевите си очила(е се пак..мрачно,мрачно,но е вампир ;д ) и излезе.Отиде в парк "Хемпсед Хиийт".Едно от любимите и места беше пейката срещо езерото.Тя обичаше да седи там и да гледа езерото с часове(е не само езерото и момчетата разбирасе).Понякога сядаше под сянката на някое близко дърво и отваряше скицника си и почваше да рисува.

"Бях човек,а сега съм вампир...боже..."-мислише си тя-"дали имам сродна душа...хъм...,а дали тя може да е някой човек...не не не е възможно..ух...този нов живот.."
Тя се заслуша в песента на птиците и продължи да рисува.В този парк идваха и доста вампири които тя познаваше (ъх да за жалост..само познаваше..още не се бе запознала с никой,но много искаше да се запознае).Клеър седеше под сямнката на едно дърво и рисуваше..ах колко обичаше да рисува..,но и се искаше тя да заговори някой или някой нея..загледа се в хората замислено...после пак се върна над рисунката си
Върнете се в началото Go down
 
Хемпстед Хийт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underworld RPG forum :: Лондон :: Паркове-
Идете на: